ÖZKARAMETE ILGAZ KERESTE TİCARET ve SANAYİİ A.Ş.
3D Güvenlikli Sanal Pos Ödeme Ekranı
İptal İade Şartları

www.ozkaramete.com.tr sitemiz üzerinden 3D güvenlikli sanal pos ile yapılan tahsilatlarda iptal veya iade talebi süresi 10 iş günüdür. Kart sahibinin tarafımıza iptal veya iade talebinde bulunmasından itibaren 7 iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapılarak müşteriye bilgi verilecektir. Firmamız peşin çalışmakta olup tahsilat tarihinden 10 iş günü sonraki talepler değerlendirilmeyecektir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu beyan www.ozkaramete.com.tr’nin gizlilik ve güvenlik politikasını içerir. Sitemiz ödeme sistemimize katılma aşamasında ve ödeme işleminin gerçekleştirilmesi esnasında sizden cari ünvan ve cari kod gibi bazı bilgilerinizi talep eder. Bu bilgiler Gizlilik ve Güvenlik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılamaz.

Sitemiz sizlerden talep ettiği bilgileri, söz konusu sizlerin haberi ya da aksi talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Sizlerden talep edilen bilgiler veya web sitesi üzerinde yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, sitemiz ve sitemizin işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veri tabanı oluşturmak ve pazar araştırmaları için kullanılabilecektir.

Bilgileriniz, ancak resmi makamlarca usulüne uygun şekilde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Sitemiz aracılığı ile ödeme yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Ödeme için istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemiz aracılığı ile ödeme yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin veya sitemizin işbirliği içinde olduğu şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak müşterilerimiz ve banka arasında gerçekleştirilmektedir. Kartla ilgili hiçbir bilgi www.ozkaramete.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir. Bankaların veya sitemizin iş birliği içinde olduğu şirketlerin uygulamaları veya hataları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.

Müşterilerimizin, sitemiz aracılığıyla ödeme yapma ve cari bilgilerini ispat etmek amacıyla girdiği bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenememektedir.

Sitemizin diğer web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelerin gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.

www.ozkaramete.com.tr, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.ozkaramete.com.tr sitesinde yayınlamak şartıyla, tek taraflı olarak değiştirebilir. www.ozkaramete.com.tr’ nin değişiklik yaptığı Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümleri, www.ozkaramete.com.tr sitesinde Gizlilik ve Güvenlik bölümünde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Eğer tüm bu açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sizi kaygılandıran veya şüphe duymanıza neden olan bir konu varsa bize sitemizdeki iletişim bölümünden ulaşarak, cevaplanmasını istediğiniz tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

İnternet Hizmetleri Kullanım Sözleşmesi

İnternet ortamında ÖZKARAMETE ILGAZ KERESTE TİCARET VE SANAYİ A.Ş.'ye, tarafımdan verilen cari ve müşteri bilgilerimin doğru olduğunu, bu bilgilere göre internet ortamında ÖZKARAMETE ILGAZ KERESTE TİCARET VE SANAYİ A.Ş bilgisayar sistemindeki ödeme işlemi için ÖZKARAMETE ILGAZ KERESTE TİCARET VE SANAYİ A.Ş tarafından verilen ve tarafımca kullanılacak olan müşteri kodu ve müşteri ünvanı ile internet üzerinden kredi kartı ile yapacağım işlemlerde her türlü riskin tarafıma ait olduğunu, ÖZKARAMETE ILGAZ KERESTE TİCARET VE SANAYİ A.Ş.'nin unutulmuş, çalınmış veya kaybedilmiş olan müşteri kodu ve müşteri ünvanımdan, bunların üçüncü kişiler tarafından kullanılmasından ve sonuçlarından hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ediyorum.